تابلو نوری لیزری

تابلو نوری لیزری در بسیاری از مطب ها ، شرکت ها و سازمانها کاربرد دارد . یک تابلو نوری لیزری می تواند به مراجعین مجموعه شما کمک بزرگی کند . تاریخچه تابلو نوری لیزری چیست ؟ تابلو نوری لیزری چگونه ساخته می شود ؟ با ادامه مطلب همراه باشید .
تابلو نوری لیزری چیست؟

تابلو نوری به دو دسته تقسیم می شوند .

پلاک های نوری ، پلاک هایی هستند که از خودشون نور ساطع می کنند و دید بیشتری نسبت به پلاک های معمولی دارند . فقط دید بیشتری دارد . این دلیل بر خوشگل بودن و زیبایی این نوع پلاک ها نیست که البته می تواند زیبا هم باشد . در ادامه حسن ها و معایب تابلو نوری لیزری را توضیح خواهم داد .
تابلو نوری لیزری به دو دسته تقسیم می شوند :

تابلو نوری لیزری فلزی

دسته اول را مجموعه صنایع مبتکران به تابلو های نوری که با لیزر شدن فلز و تو خالی شدن قسمت نوشته و پرتاب نور از آن قسمت تو خالی شده را اختصاص می دهد . ما اسم این نوع تابلو را تابلو نوری لیزری می گذاریم .

متریال این قسمت لیزر شده هر چیزی می تواند باشد . می تواند پلکسی گلاس ، استیل طلایی ، استیل نقره ای ، آهن باشد . به تابلو هایی که نوشته های آن ها فقط نور رد می شود ، تابلو های نوری لیزری گفته می شود .

سایز 5070 این نوع پلاک ها امروزه جایگزین خوبیست برای تابلو های نئون پلاستیک قدیم . تابلو های نئون پلاستیک که قبل ها برای پزشکان در واقع درست میشد و سایز 5070 بود و با مهتابی کار می کرد و بر روی سر در مطب ها زده می شد . این تابلوهایی که ما معرفی می کنیم تابلو خوبیست به جای تابلو های قدیمی . قیمت این نوع تابلو ها تقریبا مناسب می باشد . هم قیمت نئون پلاستیک نیست ولی قیمت آن در طول زمان به صرفه تر است . زیرا این کار شخصیت کاری بالاتری دارد و هم نسبت به نئون پلاستیک ضد ضربه می باشد . ولی از نظر خط و خش ، خط و خشی به تابلو نوری لیزری فلزی وارد نمی شود . از نظر زیبایی بسیار زیباتر است و از نظر گیرایی چشم ، چشم نواز بودن و خاص بودن حرفی برای گفتن دارد . زیرا زمینه آن بسیار کم است و تازه این اتفاق رخ داده است .