تریبون پلکسی گلاس ، طراحی و ساخت

استعلام قیمت های روز از آفرت لیزر

تریبون از انواع پیشخوان هایی می باشد که برای سخنرانی در مجالس مختلف از آن بهره می برند .
تریبون ها معمولا ارتفاع استانداردی دارند و همچنین از جنس های مختلفی مانند چوب، ورق های آکرولیک،فلز و غیره ساخته می شوند.
فروشگاه آفرت لیزر با به کارگیری جدیدترین متد طراحی و ابزار ساخت ؛ توانسته است انواع و اقسام تریبون را طراحی و به همایش ها ارایه دهد. 

تریبون پلکسی گلاس ، طراحی و ساخت

کاربردهای تریبون

برای ساخت و طراحی بهترین و با کیفیت ترین انواع تریبون ها بایستی یک سری مشخصات فنی و استاندارد این محصول را در نظر داشته و اعمال نمود.
برای مثال از جمله مهمترین مشخصات فنی این محصول داشتن ارتفاع مناسب آن می باشد و 60 سانتی متر را می توان محبوب ترین ارتفاع برای آن دانست هم چنین سطح مربعی بالایی یا سطحی که از نمای بالا قابل مشاهده میباشد.

هم چنین در مراکز آموزشی، مدارس،  دانشگاه ها، بانک ها، اداره ها و…. از انواع تریبون با توجه به نوع طراحی و ساخت مورد استفاده قرار داده و به دلیل عمر طولانی این محصول کارایی مناسبی را از این محصول مشاهده می شود.

از دیگر مشخصات فنی آن می باشد.  امروزه به دلیل طراحی بسیار ظریف و ساده تریبون و انواع آن شاهد استفاده از این محصول در زمینه های مختلف هستیم به گونه ای می توان گفت هیچ محدودیتی برای استفاده از این محصول وجود ندارد و افراد در شرکت ها و سازمان های کوچک و بزرگ با اهداف مختلف از آن بهره مند می شوند.

تریبون پلکسی گلاس ، طراحی و ساخت

متریال ساخت تریبون

در این بخش می خواهیم شما را با انواع متریال های مورد استفاده در ساخت و تولید تریبون آشنا کنیم که از جمله مهمترین و اصلی ترین متریال به کار رفته در طراحی آن می توان با ام دی اف اشاره نمود.

پلکسی گلاس از محبوب ترین و مناسب ترین انواع این چوب بوده و اغلب طراحان در ساخت انواع تریبون از آن استفاده می کنند.

پلکسی گلاس دارای طاهری بسیار زیبا و شیکی بوده و می تواند در هر مکانی جلوه ای بسیار جذابی را به وجود آورد همچنین این محصول به دلیل استحکام زیاد دارای طول عمر بسیاری بوده و در کوتاه مدت هیچ مشکل و ایرادی را به همراه نخواهد داشت.

ورق های پلکسی گلاس در انواع طرح های مختلف با ضخامت های متنوعی عرضه می شود.
اگر به دنبال وزن کم در خرید این محصول هستید میتوانید جنس ورق پلکسی کلاس را انتخاب نمایید که پس از ام دی اف، از مناسب ترین ورق های استفاده در ساخت تریبونها می باشد.

تریبون پلکسی گلاس ، طراحی و ساخت

مزایای تریبون

استفاده از تریبون دارای مزیت های بسیاری بوده و با توجه به کاربرد تریبون، اداره ها و شرکت های بسیاری نیاز به این محصول دارند.

اغلب در صورتی که طراحی و نمای این محصول هرچه بهتر باشد افراد بسیاری در اماکن مختلف از آن بهره مند خواهند شد.

از این رو شرکت های تولیدی سعی بر آن  دارند در ساخت و طراحی انواع تریبون ها از افراد مجرب و زبده در این حوزه استفاده نموده و با کیفیت ترین و بهترین انواع این محصول را عرضه کنند.

وزن مناسب و سبک این محصول در مقایسه با سایر محصولات مشابه از دیگر مزیت های آن میباشد که امکان حمل و نقل و جا به  جایی و حمل و نقل را بسیار آسان می سازد.

به گونه ای می توان گفت استفاده از انواع تریبون ها بسیار ساده بوده و نیاز به نصب و تخصص در این زمینه نمی باشد از این رو نظر و توجه اغلب افراد را به استفاده از آن در اماکن مختلف جذب کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *