دیفیوزر چیست؟

استعلام قیمت های روز از آفرت لیزر

بدنه هر چراغ در اشکال مختلف حبابی، پروژکتوری، نواری و پنلی ساخته می‌شود.

چراغ‌های پنلی به‌واسطه مصرف فوق‌العاده پایین، عمر بسیار بالا و بازده نور بسیار مطلوب، نوری یکنواخت و بدون سایه تولید می‌کنند.

این نوع چراغ، با استفاده از یک فریم یا قاب از جنس آلومینیوم یا ورق استاتیک‌شده به‌صورت روکار/توکار در محل مورد نظر نصب می‌شود.

دیفیوزر

دیفیوزر…

دیفیوزر به بخشی از تجهیزات نوری گفته می شود که باعث می شود نور به صورت یکنواخت و همگن در محیط پخش گردد و مانع از لکه های روشن و یا سایه ها در محیط شود. مواد تشکیل دهنده آن مانع تابش اشعه ماورا بنفش می شود و کاهش دهنده حرارت به منبع محیط است.

دیفیوزر ورق‌های اپتیکی هستند که با پراکنده کردن نور، حس بهتری در شخصی که به‌طور مستقیم به چراغ نگاه می‌کند، به وجود می‌آورند و برای چراغ‌های سقفی که نور رو به پایین دارند، بسیار مناسب‌ هستند.

پلی کربنات، پلی استر و یا پلی متیل متاکریلات عناصر تشکیل دهنده دیفیوزر هستند .

پلی کربنات ها در سال های اخیر در صنعت، توانسته اند جایگزین مناسبی برای شیشه، در مواردی که نیاز به عبور نور می باشد؛ شوند.

دیفیوزر

ویژگی های ورق دیفیوزر ….

پلی کربنات ها در برابر کشش، ضربه، خراش، اشعه ماورا بنفش و شرایط جوی مقاوم هستند.

 پلی استر ها نیز پلیمر های معطر مصنوعی بوده و در دو حالت فوم و جامد هستند.

پلی استرها نیز دارای قیمت ارزان، ضریب جذب پایین آب، ثبات ابعادی و مقاومت سایشی بالا دارند.

پلی متیل منا کربنات از سخت‌ترین و محکم‌ترین پلیمرها با شفافیتی بالاتر از شیشه و سطحی صیقلی و براق و مقاوم در برابر عوامل جوی است.

صفحات پلی متیل متاکریلات (در صنعت به نام صفحات اکریلیک شناخته شده اند) مقاومت قابل توجهی در برابر عوامل جوی و پرتو نور خورشید دارند.

از خواص سطح فوق‌العاده شفاف در برابر عبور نور برخوردارند و در عین حال از نظر استحکام در برابر ضربه از شیشه مقاوم تر هستند.

فروشگاه آفرت لیزر با بیش از 17 سال سابقه ی کاری درخشان در حوزه ی خدماتی من جمله : تولید انواع ورق های پلکسی گلاس ، ساخت و ارائه خدماتی چون پله های استخری ، تندیس ها و تابلو های تبلیغاتی ، حک چوب و حک مولتی استایل ، برش های پلکسی گلاس ، ارائه دهنده مواد اولیه ساخت قاب گوشی و استند های نگهدارنده در تمام اشیا و …. پیشتاز کاری می باشد.

مشاورین فروشگاه آفرت لیزر

برای اطلاع از آخرین قیمت های پلکسی گلاس و جدید ترین طرح های موجود در بازار و ثبت سفارش و طراحی های اختصاصی با مشاورین فروشگاه آفرت لیزر تماس جاصل فرمایید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *