طرز ساخت سینی با ورق پلکسی گلاس

استعلام قیمت های روز از آفرت لیزر

بسیاری از ما در اتاق نشیمن یک صندلی پایه یا پارچه ای داریم – یک تکه همه کاره که در صورت لزوم می تواند از آن به عنوان صندلی استفاده شود. اما آیا می دانستید که می توانید با اضافه کردن یک سینی پلکسی گلاس  و استفاده از آن به عنوان یک میز جانبی ، از صندلی خود استفاده های بیشتری کنید؟ راهنمای گام به گام فروشگاه آفرت لیزر را بخوانید و یاد بگیرید که چگونه یک سینی را با استفاده از ورق پلکسی تهیه کنید.

۱. ورق پلکسی را سفارش دهید

سطح صندلی را با دقت اندازه گیری کنید تا ابعاد سینی پلکسی شما مشخص شود.

رنگی را انتخاب کنید که دکوراسیون داخلی شما را تکمیل کند.

ورق های پلکسی گلاس فروشگاه آفرت لیزر در طیف گسترده ای از رنگ های مختلف موجود است ، بنابراین مطمئناً می توانید سایه ای مناسب پیدا کنید. اندازه گیری های دقیق را برای مسئولین آفرت لیزر ارسال کنید و ما ورق را با دستگاه برش مخصوص برای شما برش خواهیم دید!

طرز ساخت سینی با ورق پلکسی گلاس

حتما بخوانید: پلکسی گلاس شفاف

حتما بخوانید: پلکسی گلاس رنگی


۲. در نظر داشته باشید که دسته ها را در کجا قرار دهید

پس از تحویل ورق اکریلیک ، زمان آن رسیده است که تصمیم بگیرید دستگیره ها کجا باشند. با دقت اندازه گیری ، از یک خط کش برای تعیین محل دقیق استفاده کرده و آن را با یک قلم نمدی علامت گذاری کنید.

طرز ساخت سینی با ورق پلکسی گلاس

۳. دسته ها را بچسبانید

دسته ها را به ۲ روش میتوانید به ورق پلکسی وصل کنید اولین روش چسباندن و دومین روش پیچاندن آن است.

اگر قصد دارید دسته ها را با پیچ ها بچسبانید ،این کار را  با سرعت متوسط حفاری کنید و اجازه دهید که مته درون یک تخته زیرین اجرا شود که اسیبی به محیط وارد نشود.

طرز ساخت سینی با ورق پلکسی گلاس

اگر می خواهید چسب بزنید بهترین چسب مورد استفاده برای این کار چسب فوق العادهقوی مخصوص به ورق پلکسی است. این چسب بسیار قدرتمند است ، بنابراین همیشه هنگام چسب زدن دستکش بپوشید. برای دقت بیشتر ، توصیه می کنیم که چسب را با یک خلال دندان بمالید. بلافاصله دستگیره ها را به حالت خود فشار داده و آنها را با نوار یا گیره چسب در جای خود نگه دارید.

طرز ساخت سینی با ورق پلکسی گلاس

۴ . سخن آخر 

سینی ورق پلکسی شیک شما آماده هست . شما حالا از صندلی خود به راحتی میتوانید استفاده های بیشتری داشته باشید .

اگر در مورد این پروژه سؤالی دارید یا به اطلاعات بیشتری درباره طیف وسیعی از محصولات ما میتوانیدبا فروشگاه آفرت لیزر درتماس باشید ، ما همیشه خوشحالیم که به شما کمک و توصیه کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *