فروش عمده مولتی استایل

پخش عمده ورق مولتی استایل ایرانی و خارجی قیمت فروش طلق مولتی استایل طلایی و نقره ای و آینه ای و پلکسی گلاس شیری و دوغی در نمایندگی تهران … ورق مولتی استایل در واقع یکی از مشتقات خانواده پلکسی گلاس و طلق که از دو لایه مختلف تشکیل شده است. لایه اول شامل یک پلاستیک فشرده
و لایه دوم که دارای تنوع رنگی زیادیست بر روی لایه اول قرار می گیرد.مولتی استایل در کل یک ورق فلزی متنوع است ،که ABS نامیده می شود. در این مقاله به قیمت ورق مولتی استایل نیز خواهیم پرداخت. پیش از توزیع هر چیزی باید بدانید که ورق مولتی استایل طلایی از پرطرفدار ترین مولتی استایل های موجود در بازار است.

مزایای ورق مولتی استایل

۱- وزن کم،انعطاف پذیری بالا، سهولت حمل و نقل،تنوع در طرح و رنگ و سهولت در برش و نصب آسان از مزایای این ورق ها به شمار می آید ،که ابزار مناسبی است برای طراحان که در دکوراسیون از آن استفاده می کنند.،

۲- ورقهای مولتی استایل قابلیت حک و برش دارند و این موضوع باعث شده تا بسیاری از شرکت ها برای ساخت انواع تندیس ها و پلاک های تبلیغاتی از آن استفاده کنند.

۳- و همچنین سطح چسبندگی قوی آن ، بسیار راحت و مناسب برای طراحان داخلی است.یا بوسیله چسب های مخصوص بر روی سطوح چسبانده می شوند.

فروش عمده مولتی استایل ، توجه داشته باشد این نوع ورق ها نباید در محیط هایی که در تماس با آب یا در سطوحی که در معرض تابش مستقیم نور خورشید و دماهای بالاتر از ۶۰ درجه سانتی گرادهستند مورد استفاده قرار گیرند.

کاربرد ورق مولتی استایل

عموما این ورق ها در دکوراسیون داخلی و تزئینات استفاده می شود اما به طور کل  امروزه ورق مولتی استایل در موارد زیر مورد استفاده قرار می گیرد:

  1.  ساخت انواع تابلو های تبلیغاتی
  2.  طراحی انواع پلاک ها و تابلو
  3. جعبه های فلزی که به گیفت باکس معروف هستند
  4. طراحی سقف و آشپزخانه
  5. این ورق به عنوان روکش تزئینی در دکوراسیون داخلی به کار میرود
  6. لوح تقدیر و تندیس

ویژگی طلق مولتی استایل

دلایل استفاده از مولتی استایل

امروزه این دسته از ورق ها در نمونه هایی همچون مولتی استایل طلایی ، نقره ای یا آینه ای در سطح بازار موجود می باشند. عوامل بسیاری بر روی افزایش سطح محبوبیت ورق ها تاثیرگذار می باشند و این امر به این معناست که ورق موردنظر باید دارای ویژگی های خاصی باشد تا بتواند در سطح دنیا به جایگاه ویژه ای دست یابد.

ورق‌ها نیز براساس همین امر توانسته اند به طور گسترده ای رشد کنند. از مهم ترین عوامل محبوبیت این ورق ها می توان به موارد زیر اشاره کنیم.

نحوه فروش ورق مولتی استایل

فروش عمده مولتی استایل ، البته خرید به صورت تکی هم ممکن است اما با توجه به قیمت طبعاً خرید بسته و تعداد بالا از لحاظ اقتصادی صرفه بیشتری دارد. باید توجه داشته باشید که ابعاد ورق مولتی استایل در اندازه های شصت سانتیمتر در صد و بیست سانتیمتر است. ورق مولتی استایل در رنگ های طلایی ساده و خش دار، نقره ای ساده و خش دار، مسی ساده و خش دار، مشکی پشت سفید و سفید پشت مشکی، سبز، آبی، زرد و هفت رنگ در بازار عرضه می گردد. برای خرید عمده و تکی ورق مولتی استایل با کارکنان شرکت ایران پلکسی تماس گرفته و از قیمت و نحوه فروش انواع طلق های پلکسی گلاس آگاه شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.