لایت باکس پلکسی چیست؟

جنس تصویر چاپ شده داخل لایت باکس پلکسی ساخت لایت باکس چیست. برای ساخت لایت باکس پلکسی گلاس ابتدا باید که از یک قاب یا جعبه استفاده کنید به طور خلاصه می توان گفت لایت باکس ها تابلوهای تبلیغاتی هستند که پیام تبلیغاتی را به صورت تصویری در دید مخاطبان به شکل نورانی قرار می دهد تا جلب توجه بیشتری کند. برای ساخت لایت باکس از آلومینیوم، چوب یا پلاستیک استفاده می شود. درون این جعبه های تبلیغاتی قبل از قرار گیری تصویر نور پردازی مورد نظر قرار داده می شود سپس تصویر قرار می گیرد البته این تصاویر قابل تعویض می باشند و ثابت نیستند. نور پردازی در این تابلوها نقش بسیار تاثیر گذاری دارد و معمولا نور پردازی این تابلو هنرمندانه انتخاب می گردد. برای نور پردازی تابلو لایت یاکس از نور ال ای دی یا مهتابی استفاده می شود.

یکی از ابزار های تبلیغات استفاده از لایت باکس است که امروزه بسیار جذابیت دارد و مورد استفاده قرار می گیرد. در لایت باکس ها نورپردازی از پشت و با مصرف برق کم صورت می گیرد. اگر بخواهیم به صورت خلاصه لایت باکس را توضیح دهیم می توان گفت: لایت باکس به سازه ای می گویند که مانند جعبه است و در ابعاد دلخواه ساخته می شود. این جعبه فوق العاده در تبلیغات کسب و کار نقش بسیار مهمی دارد و بسیار تاثیر گذار است و جالب است بدانید نوری که از پشت به تصویر می تابد زیبایی تصویر تا چندین برابر می کند.

لایت باکس پلکسی + قیمت انواع تابلو پلکسی گلاس 2022

مزایای لایت باکس ها چیست؟

در تابلو های قدیمی از لامپ های فلئورسنت استفاده می شده که نسبت به اس ام دی های امروزه بسیار بی کیفیت بوده، و از جمله مشکلاتی که به وجود می آمده عبارتنداز: سوختن بی موقع لامپ، مصرف فوق العاده بالای برق، عدم شفافیت و جذابیت نور در پشت تصویر.

اما اکنون با پیشرفت تکنولوژی مصرف برق تابلو ها نسبت به قدیم تقریبا 70 درصد کمتر شده و در عین حال کیفیت لایت باکس ها از جمله شفافیت آن و نور یکدستی که به تصویر تابیده می شود افزایش یافته است در ضمن اینکه ضخامت لایت باکس ها نسبت به قبل نازک تر شده و شما می توانید آن را به صورت دیواری آویزان کنید.

یکی از مزیت های نور ال ای دی تابلو لایت باکس این است که این تابلو ها در زمان تاریکی علاوه بر اینکه قابل مشاهده هستند بلکه زیباتر و دیدنی تر نیز می باشند. البته این نکته را هم فراموش نکنید که بنر های تبلیغاتی تصاویر چاپ شده و ثابتی دارند اما لایت باکس تصاویر قابل تعویضی دارند. داشتن لایت باکس تبلیغاتی بدین معنا است که شما تبلیغات ۲۴ ساعته خواهید داشت اما همزمان مقرون به صرفه نیز خواهد بود و هزینه سنگینی درباره برق برای تابلو شما به همراه ندارد.

کاربرد تابلو لایت باکس کجاست؟

کاربرد تابلوهای لایت باکس بصورت تبلیغاتی بوده و در بیشتر مراکز تجاری و اداری شما شاهد انواع تابلوهای لایت باکس بوده اید. اگر بخواهیم برخی از موارد کاربردی استفاده از این تابلوها را برای شما شرح دهیم می توان به موارد زیر اشاره کنیم:

قیمت تابلو لایت باکس بر اساس عوامل زیر تعیین می شود :

لایت باکس پلکسی + قیمت انواع تابلو پلکسی گلاس 2022

انواع تابلو لایت باکس

در این نوع لایت باکس ها قابلیت درج تصاویر به صورت دو طرف وجود داشته و از دو طرف لایت باکس می توان نمای زیبایی را برای مخاطبان فراهم آورد. سبکی وزن لایت باکس باعث شده است که قابلیت نصب آسان بر روی دیوار فراهم آید. معرفی برند و محصولات در این روش بسیار مطلوب است.

نوع خاصی از لایت باکس ها، کریستالی است. در این نوع تابلو لایت باکس، چاپ در بین دو لایه پلکسی گلاس قرار گرفته و می توان براحتی چاپ را تعویض کرد. این نوع لایت باکس ها از آنجایی که پلکسی قابلیت عبور نور را دارد، در ایجاد زیبایی بیشتر بسیار بی همتا است.

قاب تابلو لایت باکس در این نوع از جنس آلومینیوم بوده و قابلیت تعویض چاپ درون آن می باشد. در فضای بیرونی و داخلی می توان بخوبی از این نوع لایت باکس استفاده نمود. ضخامت تابلو ۳ سانتی متر بوده و امکان درج چاپ با ابعاد بزرگ در این نوع تابلو وجود دارد.

در این نوع تابلو لایت باکس ها به قدری ضخامت کم است که به آن تابلو بدون قاب گفته می شود. این نوع تابلو ها بسیار ظریف بوده و چاپ درون آن قابلیت تعویض را دارد. جنس آلومینویمی باعث سبکی وزن و سادگی جابجایی تابلو شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.