ورق مولتی استایل جوینت (تایوانی)

استعلام قیمت های روز از آفرت لیزر

ورق پلکسی گلاس مولتی استایل جوینت چیست؟ قیمت انواع مولتی استایل طلایی و نقره ای برند joint در تولیدی و نمایندگی طلق پلکسی تهران … همانطور که گفته شد ورق های مولتی استایل جوینت  به ورق های دو لایه ای معروف هستند که معمولا از جنس جیوه می باشند. این ورق ها را در دو نوع ورق خش دار و ورق براق تولید می کنند که هر کدام در رنگ های مختلف از جمله نقره ای، مسی و طلایی موجو می باشند. از ورق های مولتی استایل به دلیل انعطاف عالی که دارند در صنایع بسیار گوناگونی استفاده می شود.

ابعاد ورق مولتی استایل جوینت :

  • طول: 120 سانتی متر
  • عرض: 60 سانتی متر
  • ضخامت: 5/1 میلی متر

کاربرد ورق های مولتی استایل جوینت چیست؟

این ورق ها ممکن است به شکل آینه ای و یا مولتی استایل طلایی خش دار باشد. این ورق ها ظاهری شیک و مسطح دارند. انعطاف پذیری بالای این ورق ها باعث میشود تا این ورق ها در زمینه های مختلفی مورد استفاده قرار بگیرند.

از ورق مولتی استایل جوینت می توان در کارهای کوچک و بزرگ استفاده کرد. سطوح خمیده در آینه های معرق را می توان به کمک این ورق ها درست کرد. کاربردهای بیشمار این ورق ها در دکوراسیون باعث شده تا استفاده از آن به یک ضرورت تبدیل شود.

ورق مولتی استایل جوینت (تایوانی)

مزایای ورق های مولتی استایل جوینت :

از جمله مهم ترین مزیت هی ورق مولتی استایل اینکه …

  • سطح چسبندگی آنها بسیار قوی است. همچنین می توان با چب های مخصوص این ورق ها را چسباند.
  • وزن کمی دارند و سبک هستند.
  • انعطاف پذیری بالایی از مهم ترین ویژگی های مفید این ورق های می باشد.
  • حمل و نقل این ورق ها راحت است و در طرح ها و رنگ های مختلف در بازار وجود و می توان برای کارهای مختلف از آنها استفاده کرد.
  • برش و نصب ورق های مولتی استایل راحت است.
  • یکی از مهم ترین مزیت های این ورق ها این است که قابلیت حکاکی و برش دارند و برای ساخت تندیس ها و پلاک های تبلیغاتی از آنها استفاده میشود.

بهتر است این نکته را یادآور شویم که نباید از ورق های مولتی استایل جوینت در مکان هایی که در مقابل تابش نور مستقیم قرار دارند و یا با آب در تماس هستند استفاده نکنید.

انواع ورق های مولتی استایل joint

ورق براق: این محصول به دلیل ظاهر زیبا و خیره کننده ای که دارد برای استفاده در دکوراسیون داخلی مشهور هستند. از ویژگی مهم ورق های براق این است که در تابش نور خورشید انعکاس بالایی دارد.

ورق خش دار: این محصول به دلیل شیار ها و خش هایی که دارند به ورق خش دار معروف هستند. ویژگی مهم این محصول نیز است که طول عمر بسیار بیشتری نسبت به ورق های براق دارند.

تفاوت ورق مولتی استایل جوینت و پلکسی گلاس چیست؟

همانطور که گفته شود ورق مولتی استایل از خانواده ورق های پلکسی گلاس هستند که از مواد پلیمری ساخته می شوند. حال که یک توضیح مختصر از این دو ورق برای شما شرح دادیم موقع آن رسیده تا تفاوت پلکسی گلاس و مولتی استایل را به طور کلی توضیح دهیم.

تفاوت در خاصیت

از ورق های پلکسی معمولا به جای شیشه استفاده می کنند، اما ورق مولتی استایل جوینت به دلیل ظاهر زیباتری که دارد معمولا در موارد تزئینی استفاده می شود.

تفاوت در شفافیت

وقتی از ورق پلکسی به جای شیشه استفاده می شود به این معنی است که شفافیت بالایی دارد و حدود 95 درصد نور را از خود رد می کند اما ورق مولتی استایل 0 درصد نور را از خود عبور میکند پس از شفافیت خوبی برخوردار نیست.

کارایی

ورق های مولتی استایل همانطور که از نامش پیداست، می توان گفت روی صحنه به کار می رود و برای تزئین استایل خانه به کار گرفته می شود. اما ورق پلکسی را می توان گفت در پشت صحنه به کار برده می شود و در شیشه های ساختمان ها به استفاده می شود.

مقاوم

ورق مولتی استایل همانطور که گفتیم به دنبال تزئین و استایل است و مقاومت بالایی ندارد اما پلکسی گلاس از ضخامت های 1 تا 40 در بازار موجود می باشد و مقاومت بسیار بالایی دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *