پلکسی گلاس ها انواع متنوعی دارند، که هریک توسط کشور های مختلف تولید و روانه بازار می شود. یکی از محبوب ترین نوع پلکسی گلاس ها پلکسی تایوانی (Taiwanese Plexiglass) است. شاید برایتان جالب که ۹۰ درصد ورق های پلکسی موجود در بازار و فروشگاه ها ساخت کشور تایوان است.

ورق های پلکسی گلاس، امروزه توانسته طرفداران بسیاری را به خود جلب کند. این ورق ها شباهت زیادی به شیشه معمولی دارند، که در نگاه اول متوجه آن نخواهید شد، اما بهترین جایگزین برای شیشه به شمار می رود.

کشور های بسیاری در زمینه ساخت ورق های پلکسی گلاس فعالیت می کنند، اما کیفیت و طول عمر هیچ یک از آن ها به ورق پلکسی گلاس تایوانی نمی رسد، و از همه مهم تر نمی توانند نیاز بازار را برطرف سازند. همچنین شما مشتریان گرامی می توانید؛ ورق پلکسی گلاس تایوانی را از وب سایت فروشگاه آفرت لیزر به صورت آنلاین با صد درصد تضمین کیفیت خریداری کنید.

ورق پلکسی تایوانی

کاربرد های ورق پلکسی تایوانی

ورق پلکسی ساخت تایوان کاربرد های فراوانی دارد، که در این بخش از مقاله به معرفی مهم ترین کاربرد های ورق پلکسی تایوانی که امروزه بسیار مورد استقبال مردم قرار گرفته است می پردازیم.

قیمت ورق پلکسی تایوانی

ورق پلکسی گلاس تایوانی یکی از محصولات وارداتی به شمار می رود، که قیمت نسبتا بالایی در مقایسه با سایر ورق های پلکسی دارد.  اگر بودجه ای که برای خرید ورق پلکسی گلاس تایوانی در نظر گرفته اید ناچیز است، می توانید از ورق های پلکسی ساخت ایران استفاده کنید، اما کیفیت هیچ یک به اندازه برند تایوانی قابل تحسین نیست.

فاکتور هایی که بر قیمت ورق پلکسی تایوانی تاثیر می گذارند؛ شامل میزان شفافیت، ضخامت، رنگی یا مات بودن، وزن، ابعاد، کیفیت و… اشاره نمود. برای اطلاع دقیق و بروز از قیمت ورق پلکسی گلاس تایوانی می توانید؛ به وب سایت فروشگاهی لیزرپلکس مراجعه کنید. تا این ورق را با قیمت باور نکردی و کیفیت تضمینی مشاهده و آن را خریداری کنید.

ورق پلکسی تایوانی

مقایسه ورق پلکسی تایوانی

شاید زمانی که به بیرون از خانه به قصد خرید ورق پلکسی گلاس تایوانی می روید، در بازار انواع آن را مشاهده کنید، اما نمی دانید چه فرقی میان ورق پلکسی گلاس تایوانی با پلکسی ساخت ایران وجود دارد.  در این بخش از مقاله به مقایسه ورق پلکسی تایوانی با نوع ایرانی آن می پردازیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.