پلکسی گلاس خارجی

استعلام قیمت های روز از آفرت لیزر

پلکسی گلاس خارجی یکی از انواع محصولات پلکسی است اما به طور کلی در کشور ما وقتی حرف از نمونه خارجی یک محصول به میان می آید یعنی آن محصول بهترین کیفیت ممکن را دارد و در مورد پلکسی گلاس خارجی نیز این قاعده مستثنا نیست.

در این مقاله می خواهیم شما را با ملزومات ورق پلکسی گلاس خارجی آشنا کنیم. از جمله موضوعاتی که در این مقاله مورد بررسی قرار می گرد می توان به قیمت روز ورق پلکسی خارجی، انواع مختلف پلکسی خارجی و همچنین معرفی کاما برند های معروف پلکسی خارجی اشاره کرد.

ورق خارجی از بهترین محصولات فروشگاه آفرت لیزر تلقی می شود. این محصول در بین مشتریان طرفدار زیادی دارد. ناگفته نماند که در این مقاله ورق پلکسی یرلانگ، ورق پلکسی تایوانی و ورق پلکسی چوچن را نیز به شما معرفی خواهیم کرد.

پلکسی گلاس خارجی

از پلکسی گلاس خارجی چه می دانید؟

پلکسی گلاس از دیگر نام های پلکسی می باشد البته همچنین پلکسی به طلق و آکریلیک در بین افراد مشهور می باشد. پلکسی نوعی پلی کربنات است که در مقاله پلی کربنات درباره فواید و ویژگی های آن صحبت کردیم.

این محصول در واقع همان پلکسی گلاس با همان ویژگی و کاربرد و خصوصیت می باشد. اینکه چرا به آن ورق خارجی می گویند به این دلیل است که این محصول را از کشورهای خارجه غیر ایران وارد کشورمان می کنند.

کشورهایی نظیر اندونزی،چین، تایوان و غیره که هر کدام پلکسی گلاس مربوط خود را دارند. فرق این نوع پلکسی ها در میزان مواد تشکیل دهنده پلکسی می باشد. یعنی در هر کشور پلکسی گلاس براساس یک فرمولی ساخته می شود. به طور کل انواع تایوانی این ورق ها از جمله با کیفیت ترین محصولات پلکسی است.

انواع پلکسی خارجی

پلکسی ها وارداتی دارای انواع مختلفی می باشد که ما در این مقاله آنها را مورد بررسی قرار می دهیم. انواع پلکسی خارجی به صورت زیر می باشد. انواع پلکسی خارجی عبارت است از:

 1. از انواع پلکسی خارجی و بسیار با کیفیت، پلکسی تایوانی می باشد
 2. اندونزی 
 3. مالزی
 4. پلکسی گلاس ریچانگ
 5. پلکسی چوچن
 6. پلگسی یرلانگ
 7. پلکسی گلاس ام سی
 8. پلکسی گلاس جوکما
 9. پلکسی گلاس سامی پکس
 10. پلکسی گلاس آلفا پلاس
 11. پلکسی گلاس شینکولایت
 12. پلکسی گلاس جی ام 
 13. پلگسی گلاس پی تی 
 14. آکریلیک مودو 
 15. آکریلیک راس
 16. آکریلیک آسترا گلاس
 17. آکریلیک جوکما یا همان پلکسی گلاس جوکما
پلکسی گلاس خارجی

قیمت ورق پلکسی خارجی

با توجه به اینکه ورق خارجی همان پلکسی گلاس است اما چون کیفیت آنها بسیار عالی و نسبت به پلکسی گلاس داخلی فوق العاده است، هزینه ای متفاوت دارد. قیمت پلکسی گلاس از نوع خارجی را با توجه به نوع ورق و نیز رنگ، ضخامت و ابعاد ورق پلکسی گلاس خارجی در نظر می گیرند. هرچه عوامل فوق تغییر کنند قیمت نیز تغییر می کند. برای اینکه از قیمت پلکسی گلاس خارجی مطلع شوید با ما تماس بگیرید و یا به صفحه خرید پلکسی مراجعه کنید.

فروش پلکسی خارجی

فروشگاه آفرت لیزر مفتخر است که فروش پلکسی خارجی در این شرکت را به شما عزیزان با بهترین قیمت معرفی کند. در فروشگاه آفرت لیزر فروش پلکسی خارجی براساس درخواست های شما صورت می‌گیرد. ضخامت، ابعاد، رنگ و نوع ورق پلکسی در فروش ورق خارجی تاثیر دارد.

ما گواهی افتخار برای فروش پلکسی در نوع خارجی را داریم. اگر به فکر خرید این محصول هستید می توانید به فروشگاه آفرت لیزر مراجعه کنید. خدمات فروش پلکسی به دو صورت امکان پذیر است. فروش جزئی پلکسی خارجی و فروش عمده پلکسی یرلانگ و چوچن.

رنگ ورق پلکسی خارجی(تایوانی، یرلانگ و چوچن)

این محصول دارای طیف رنگی بسیار زیادی می باشد. که در ادامه به رنگ ورق پلکسی خارجی می پردازیم. رنگ ورق پلکسی خارجی در میزان قیمت فروش و خرید ورق خارجی بسیار تاثیر دارد.

 1. ورق پلکسی سبز
 2. ورق پلکسی آبی
 3. ورق پلکسی دودی
 4. ورق پلکسی شیری
 5. ورق پلکسی زرد
 6. ورق پلکسی سفید
 7. ورق پلکسی قرمز
 8. ورق پلکسی قهوه ای
 9. ورق پلکسی مشکی
 10. ورق پلکسی فلورسنت
 11. ورق پلکسی طوسی
 12. آکریلیک شفاف
 13. آکریلیک نارنجی
 14. آکریلیک صورتی
 15. آکریلیک بنفش
پلکسی گلاس خارجی

پلکسی یرلانگ

پلکسی یرلانگ از انواع پلکسی خارجی محسوب می شود. ویژگی هایی که پلکسی گلاس دارد این محصول نیز از آن بی بهره نیست. هر پلکسی دارای انواع خاصی می باشد که افراد براساس برند پلکسی خارجی نوع آکریلیک خود را انتخاب می کنند. زمانی که شما پلکسی یرلانگ را انتخاب کردید، باید یک از انواع پلکسی یرلانگ را نیز برای خرید انتخاب کنید.

انواع پلکسی یرلانگ

انواع پلکسی یرلانگ براساس ضخامت، ابعاد و رنگ در فروشگاه آفرت لیزر موجود است. با انتخاب یکی از انواع پلکسی یرلانگ می توانید با کارشناسان ما برای راهنمایی بیشتر تماس بگیرید. اما انواع پلکسی یرلانگ به چه صورت است؟  انواع پلکسی یرلانگ عبارت است از:

 1. پلکسی یرلانگ شفاف
 2. پلکسی یرلانگ مات
 3. پلکسی یرلانگ رنگی

ابعاد ورق یرلانگ

ابعاد ورق یرلانگ مانند دیگر پلکسی های موجود در بازار از استاندار ۲.۱ * ۸.۱  بر حسب واحد سانتی متر پیروی می کند. اما شما می توانید با توجه به استفاده شخصی ابعاد دیگری را سفارش دهید. با افزایش ابعاد ورق یرلانگ قیمت ورق یرلانگ نیز افزایش پیدا می کند. همچنین شما با ابعاد مختلف ورق یرلانگ می توانید رنگ مورد نظرتان انتخاب کنید. بعد از اینکه سایز پلکسی را انتخاب کردید، با انتخاب یکی از انواع پلکسی یرلانگ و تعیین ابعاد ورق پلکسی می توانید قیمت این محصول را مشاهده کنید.

قیمت ورق پلکسی یرلانگ

با کیفیت ترین و بهترین ورق پلکسی یرلانگ در فروشگاه آفرت لیزر برای مشتریان محبوب این محصول موجود است. قیمت ورق پلکسی یرلانگ در بازار پامنار مانند پلکسی خارجی با توجه به عوامل گفته شد، قیمت های مختلفی دارد. در صورت هر گونه سوال و یا درخواستی در خصوص قیمت ورق پلکسی یرلانگ می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

فروش پلکسی یرلانگ

فروش پلکسی یرلانگ چگونه است؟ برای فروش پلکسی یرلانگ کافی است به فروشگاه آفرت لیزر مراجعه کنید و با انتخاب فرم خرید این محصول و پرداخت هزینه آن از مزایای پلکسی بهره مند شوید. فروش پلکسی یرلانگ مانند دیگر محصولات پلکسی در پامنار تابع استانداردها و قوانینی است. کیفیت پلکسی یرلانگ حرف اول را در فروشگاه آفرت لیزر می زند. با توجه به عوامل بالا قیمت این محصول برای فروش تغییر می کند. به دو صورت فروش پلکسی یرلانگ انجام می گیرد یکی فروش جزئی و دیگری فروش عمده می باشد.

پلکسی چوچن

پلکسی چوچن نیز از دیگر خانواده ورق پلکسی خارجی می باشد. در بین پلکسی های خارجی موجود در بازار دو برند پلکسی چوچن، یرلانگ محبوب بوده و بیشتر مورد استفاده قرار می‌گیرد. شرکت ها و سازمان ها کیفیت را مد نظرشان می دانند و به دنبال بهترین ها هستند. از این رو پلکسی چوچن و موارد دیگر محبوب پلکسی خارجی را برای شرکتها و سازمان ها به صورت عمده و جزئی در فروشگاه آفرت لیزر قرار داده ایم. برای اینکه از این محصول استفاده کنید بایستی به فروشگاه پامنار مراجعه کنید و یا با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید. پلکسی چوچن در ابعاد ،رنگ و انواع مختلفی در فروشگاه آفرت لیزر وجود دارد.

انواع پلکسی چوچن

انواع پلکسی چوچن مانند دیگر محصولات در بازار موجود است. فروشگاه آفرت لیزر نیز این قاعده مستثنا نیست. خیلی افراد دوست دارند بدانند که چند نوع پلکسی چوچن داریم؟ این محصول انواع مختلفی دارد که در ادامه آن ها را به شما معرفی خواهیم کرد. انواع پلکسی چوچن به صورت ذیل است:

 1. پلکسی چوچن مات
 2. پلکسی چوچن شفاف
 3. پلکسی چوچن رنگی

ابعاد ورق چوچن

ابعاد ورق چوچن براساس استاندار پلکسی گلاس دربازار موجود می باشد. این استاندارد در حالت کلی 2.1 × ۸.۱ cm می باشد که هر شخص با توجه به استفاده خود از این محصول سایز مختلفی را مد نظر دارد. امکان دسترسی به استاندارد ابعاد پلکسی چوچن بسیار کار راحتی است. اما با افزایش ابعاد پلکسی چوچن یافتن این محصول با این سایز کار بسیار سختی خواهد شد. اما نگران نباشید  چرا که فروشگاه آفرت لیزر از هر ضخامت و سایزی می تواند به شما خدمات خود را ارائه دهد. کافی است که ابعاد پلکسی چوچن خود را در فرم خرید وارد کنید. و بعد از اینکه مبلغ را پرداخت کردید شما دارای یک پلکسی چوچن با همان ویژگی درخواست که درخواست کردید، خواهید شد.

قیمت ورق پلکسی چوچن

قیمت ورق پلکسی چوچن براساس نرخ بازار این محصول در فروشگاه آفرت لیزر تعیین شده است. قابل ذکر است که بگوییم قیمت ورق پلکسی چوچن براساس رنگ، نوع، ضخامت و ابعاد قیمت های مختلفی دارد. یعنی با افزایش ضخامت یا ابعاد و یا هردو قیمت ورق پلکسی چوچن نیز افزایش پیدا می کند.

فروش پلکسی چوچن

فروش پلکسی چوچن چگونه است؟ با توجه به اینکه گفتیم ما با ۴ عامل که رنگ، ضخامت، ابعاد و نوع می باشند قیمتی را برای فروش در نظر می گیریم. فروش پلکسی چوچن در فروشگاه آفرت لیزر براساس همین عوامل است. یعنی اینکه برای فروش پلکسی چوچن باید ابتدا به دنبال یک فروشگاه معتبر باشید و بعد از آن به دنبال کیفیت و قیمت مناسب پلکسی چوچن مورد نظر باشید.

پلکسی تایوانی

پلکسی تایوانی از پرطرفدارترین پلکسی گلاس های خارجی است. همانطور که اسم آن مشخص است، پلکسی تایوانی ساخت کشور تایوان می باشد. با توجه به درخواست های مشتریان عزیز برای خرید این محصول، فروشگاه آفرت لیزر دست به کار شد. با بررسی های موجود بر روی این محصول و همچنین درخواست های زیاد دوستان برای خرید آن، امکان واردات این محصول به فروشگاه میسر شد.

کیفیت حرف اول را می زند. مردم به فکر این هستند که بهترین ها را انتخاب کنند و پلکسی تایوانی نیز یکی از محصولات با کیفیت و مرغوب است. کاربرد و ویژگی های پلکسی تایوانی باعث شده است که همه به این محصول نگاه کنند. هر شخص می تواند هر محصولی که دوست دارد را انتخاب کند، اما پلکسی تایوانی برای آن دسته افرادی است که به دنبال بهترین ها می باشد.

انواع پلکسی تایوانی

انواع پلکسی تایوانی در بازار کم و بیش موجود است. انوع پلکسی تایوانی در فروشگاه آفرت لیزر  به صورت عمده و جزئی و با هر رنگ، ابعاد و ضخامت موجود می باشد. جالب است که بدانید با انتخاب نوع پلکسی تایوانی شما رنگ را انتخاب می کنید و با توجه به آن ضخامت و ابعاد مد نظرتان را درخواست می کنید. در حالی که خیلی از فروشگاه ها به اینصورت خدمات خود را به مشتریان ارائه نمی دهند. اما انواع پلکسی تایوانی چگونه است. پلکسی تایوانی مانند پلکسی چوچن و یرلانگ انواع مختلفی دارد. در ذیل انواع پلکسی تایوانی برای آشنایی شما عزیزان به این محصول قرار گرفته است. انواع پلکسی تایوانی عبارت است از:

 1. ورق پلکسی گلاس رنگی
 2. ورق پلکسی گلاس مات
 3. ورق پلکسی گلاس شفاف

ابعاد ورق تایوانی

در بازار ابعاد ورق تایوانی موجود است. این محصول همانند محصولات دیگر پلکسی خارجی از استاندارد 2.1 ×۸.۱ سانتی متر پیروی می کند. شما اول نوع ورق تایوانی را انتخاب می کنید و بعد رنگ ورق را. بعد از آن به دنبال ابعاد ورق تایوانی خود هستید به این صورت شما می توانید یک پلکسی گلاس تایوانی را خریداری کنید. با افزایش ابعاد ورق تایوانی قیمت پلکسی تغییر پیدا می کند. هر چه اندازه ابعاد بیشتر باشه قیمت نیز بیشتر خواهد شد. ضخامت پلکسی تایوانی از ۱ میلی متر تا ۴۰ میلی متر در فروشگاه آفرت لیزر موجود است.

قیمت پلکسی تایوانی

به دلایلی امکان قرار دادن قیمت ورق پلکسی تایوانی و دیگر پلکسی های موجود در این مقاله ممکن نیست. اما درباره قیمت ورق پلکسی تایوانی باید بگوییم که مانند پلکسی چوچن و یرلانگ به رنگ، ضخامت، نوع و ابعاد بستگی دارد. با افزایش ضخامت شما شاهد بیشتر شدن قیمت ورق پلکسی تایوانی خواهید شد. رنگ و نوع پلکسی تایوانی در قیمت ورق پلکسی تایودن تاثیز بسزایی دارد. در هر صورت اگر برای قیمت ورق پلکسی تایوانی نیاز به کمک یا گفتگو با یک متخصص داشتید، می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید. همانطور که گفتیم پلکسی تایوانی یک محصول خارجی است که با توجه به شرایط بازار قیمت ها تغییر می کنند. در هر صورت قیمت ورق پلکسی تایوانی فروشگاه آفرت لیزر نسبت به دیگر فروشگاه ها مقرون به صرفه است.

فروش پلکسی تایوانی

فروش پلکسی تایوانی مانند دیگر محصولات است. فقط باید به فروشگاه های معتبر برای خرید مراجعه کنید‌. بهترین فروشگاه فروش پلکسی تایوانی و دیگر پلکسی های خارجی، فروشگاه آفرت لیزر می باشد. فروش پلکسی تایوانی پامنار به گونه ای بوده که اعتماد مشتریان را به خود جلب کرده است.

فروش پلکسی آفرت لیزر و بطور کلی اگر در شهر تهران ساکن هستید فروش پلکسی در تهران به دو صورت انجام می شود. یکی به صورت جزئی است و دیگری به صورت عمده می باشد.

با توجه به ابعاد، رنگ و ضخامت فروش پلکسی تایوانی به مشتریان محقق می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناس فروش ما تماس بگیرید. افرادی که از این محصول برای کارهای سبک استفاده می کنند از فروش جزئی استفاده می کنند. اما فروش عمده توسط شرکت ها یا سازمان ها صورت می گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *