معرفی پلکسی گلاس رنگی که جز خانواده ورق های پلکسی گلاس می باشد و شامل پلکسی مولتی استایل پلکسی مات دوغی آینه ای در فروشگاه پلکسی گلاس اجازه دهید از محصولات و برنامه های پلکسی گلاس ما الهام بگیرید!

این تفاوت بسیار زیادی بین شیشه اکریلیک مارک Röhm و سایر شیشه های اکریلیک جهان است: پلکسی گلاس اصلی است – که در سال 1933 اختراع شد – و یک علامت تجاری Röhm GmbH. با روحیه پیشگامانه ، اشتیاق به نوآوری و بر اساس چندین دهه تجربه ، یک خانواده کامل از مواد اولیه ، یک ورق شفاف رشد کرده است: پلکسی گلاس با روکش ساتن ، رنگ قالب بندی شده ، با پخش کننده نور موجود است. خواص ، سطوح مختلف و عملکردهای زیاد.کاربرد پلکسی گلاس شیشه های اکریلیک با مارک همه کاره ،مردم را در سراسر جهان الهام بخشیده است که تقریباً 90 سال است که برنامه های کاربردی جدیدی پیدا می کنند.

از ساخت هواپیما و پنجره های کابین هواپیما گرفته تا مانیتورها و نمایشگرها ، به عنوان شیشه های سازه ای ، در موانع سر و صدا یا تبلیغات – پلکسی گلاس راه حل مناسب و درخشانی را ارائه می دهد. پلکسی گلاس در آینده همچنان به شیوه های جدید و ابتکاری مورد استفاده قرار می گیرد.

کاربرد پلکسی گلاس

خواص وکاربرد پلکسی گلاس

خواص و کاربرد پلکسی گلاس

اکریلیک (PolyMethyl MethAcrylate یا PMMA) یک پلاستیک شفاف است که بیشتر با نام تجاری “Plexiglass known” شناخته می شود.

این ماده از نظر پلی کربنات مشابه است زیرا برای استفاده به عنوان جایگزین مقاوم در برابر ضربه شیشه مناسب است. اولین بار در سال 1928 تولید شد و پنج سال بعد توسط شرکت Rohm and Haas به بازار عرضه شد.

به طور کلی یکی از واضح ترین پلاستیک های موجود در نظر گرفته می شود.

کاربرد پلکسی گلاس

مزایای کاربرد پلکسی گلاس اکریلیک:

مشخصات فنی کاربرد پلکسی گلاس:

شفافیت و شفافیت نوری عالی کاربرد پلکسی گلاس

پلاستیک اکریلیک بسیار شفاف است ،

ویژگی های انتقال نور عالی را ارائه می دهد و وضوح نوری عالی (هنگامی که MOP یا بخار صیقل داده شود) مشابه شیشه ارائه می دهد و قادر است 92 درصد نور سفید را منتقل کند. پلکسی گلاس پرسپکس و روم هر دو برای ساخت راهنماها و لنزهای نور بسیار مناسب هستند.

کاربرد پلکسی گلاس

مقاوم در برابر ضربه و سبک کاربرد پلکسی گلاس

ورق های اکریلیک (پلکسی گلاس) می توانند تا 17 برابر مقاومت شیشه معمولی در برابر ضربه داشته باشند و مقاومت بسیار خوبی در برابر شکست قطعات در اثر ضربه یا ضربه دارند . همچنین نصف وزن شیشه است و برای ماشینکاری قطعات دقیق ایده آل است.

مقاوم در برابر دما کاربرد پلکسی گلاس

پلاستیک اکریلیک در برابر تغییرات دما بسیار مقاوم است و برای استفاده در ساخت منیفولد های پزشکی و دستگاههای میکروسیال ایده آل است و می تواند به طور کامل گرم شده و با چسبندگی پخش شود.کاربرد پلکسی گلاس

مقاوم در برابر مواد شیمیایی کاربرد پلکسی گلاس

پلاستیک اکریلیک در برابر بسیاری از مواد شیمیایی مختلف بسیار مقاوم است و دوباره آن را برای استفاده در ساخت منیفولدهای پزشکی و ریزسیالات و منیفولد سیال و دستگاه ها ایده آل می کند.

ارائه تخصصی در مورد ترکیبات قالب گیری کاربرد پلکسی گلاس در انجمن پلاستیک های هوشمند 2018 در میلان ، ایتالیا

به عنوان بخشی از کمپین بین المللی Black & Bright ، نام تجاری پلی متیل متاکریلات (PMMA) به عنوان یک ماده طراح الهام بخش در انجمن پلاستیک های هوشمند در میلان در 18 و 19 آوریل ارائه می شود.

aferatlazer

خواص برجسته مواد کاربردی پلکسی گلاس طراحان و مهندسان را تحت تأثیر قرار می دهد. پاتریزیو مارینونه ، مدیر ارشد بازرگانی در خط تولید Moulding Compounds از بخش Performance Materials می گوید

: “پلکسی گلاس یکی از مشهورترین مارک های جهان برای پلاستیک درجه یک و مواد بسیار متنوع است.” “به عنوان مثال ، به ویژه در برابر آب و هوا مقاوم است و به راحتی قالب گیری و ساخته می شود.

همچنین با وزن کم و ویژگی های هدایت نور فوق العاده ، که حداکثر آزادی طراحی را ارائه می دهد ، بسیار تأثیرگذار است. “

از روکش ستون های براق روی خودروها تا مواد هدایت کننده نور در چراغ ها ، ترکیبات قالب گیری را می توان در بسیاری از زمینه های مختلف کاربرد یافت.کاربرد پلکسی گلاس ترکیبات قالب گیری الزامات سختگیرانه ای را در کاربردهای روشنایی برآورده می کنند.

به لطف شفافیت و درخشش بی نظیر آنها ، همراه با شکل پذیری خوب ، الزامات فنی و طراحی برنامه ریزان و تبلیغ کنندگان روشنایی ، تولید کنندگان نور و معماران را برآورده می کنند.

به عنوان یک امتیاز اضافی در مجمع بین المللی امسال ، خط تولید Moulding Compounds ترکیبات قالب را در رنگهای خاکستری خاکستری خنثی ارائه می دهد که مخصوصاً برای تولید پوششهای چند منظوره نور با جلوه پنل مشکی مناسب است. 

درباره کاربرد پلکسی گلاس

پلکسی گلاس یکی از رهبران جهان در زمینه مواد شیمیایی خاص است.

تمرکز بر مشاغل تخصصی تر ، قدرت نوآورانه مشتری مدار و فرهنگ سازمانی قابل اعتماد و عملکرد محور ، قلب استراتژی شرکت آفرت لیزر را تشکیل می دهد. آنها اهرم رشد سودآور و افزایش مداوم ارزش شرکت هستند.

پلکسی گلاس به طور خاص از مجاورت مشتری و موقعیت های پیشرو در بازار سود می برد. پلکسی گلاس در بیش از 100 کشور جهان با بیش از 36000 کارمند فعال است.

در سال مالی 2017 ، این شرکت 14.4 میلیارد یورو فروش و سود عملیاتی (EBITDA تعدیل شده) 2.36 میلیارد یورو به دست آورد.

درباره مواد عملکردی کاربرد پلکسی گلاس بخش Performance Materials توسط Performance Materials GmbH مدیریت می شود.

این بخش فعالیتهای جهانی خود را بر توسعه و تولید مواد پلیمری و مواد واسطه ، به ویژه برای استفاده در کشاورزی و صنایع لاستیک و پلاستیک متمرکز می کند.

در سال 2017 ، تقریباً 4،400 کارمند این بخش حدود 3.8 میلیارد یورو فروش ایجاد کردند.

سلب مسئولیت کاربرد پلکسی گلاس تا آنجا که پیش بینی ها یا انتظارات در این بیانیه مطبوعاتی بیان می شود یا در مواردی که اظهارات ما مربوط به آینده است.

این پیش بینی ها ، انتظارات یا اظهارات ممکن است شامل خطرات و عدم قطعیت های شناخته شده یا ناشناخته باشد.

بسته به تغییرات در محیط کار ، نتایج یا تحولات واقعی ممکن است متفاوت باشد.

نه Industries AG و نه شرکتهای گروهی آن تعهدی برای به روز رسانی پیش بینی ها.انتظارات یا اظهارات مندرج در این نسخه ندارند.کاربرد پلکسی گلاس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.