مولتی استایل یک ورق پلاستیک با ضخامت ۱ میلیمتر است که با یک لایه شبیه فلزی روکش شده است. ورقهای مولتی استایل در رنگ های مختلفی تولید می شوند اما پر کاربردترین رنگ آن، ورق مولتی استایل طلایی و نقره ای است.

ابعاد ورق های مولتی استایل چقدر است؟

ابعاد ورق های مولتی استایل طلایی و نقره ای ۱۲۰X60 سانتی متر می باشد و ضخامت آن ها نیز ۱٫۵ میلیمتر می باشد. ورق مولتی استایل طلایی و نقره ای در دو نوع خشدار و براق عرضه می شوند.

جهت سهولت در استفاده خریداران محترم امکان سفارش ورق مولتی پشت چسبدار نیز وجود دارد. هنگام سفارش می توانید یکی از انواع ساده و پشت چسبدار را انتخاب نمایید.

کاربرد ورق های مولتی استایل طلایی و نقره ای:

۱- ساخت انواع پلاک و تابلو

۲- استفاده به عنوان روکش تزئینی در دکوراسیون داخلی

۳- ساخت انواع باکس های تزئینی گل و باکس گیفت (جدید)

۱- مولتی استایل یک پای ثابت پلاک و تابلو:

ورق مولتی استایل طلایی و نقره ای عموما در ساخت انواع پلاک مورد استفاده قرار می گیرند.

بیشترین کاربرد ورق مولتی استایل در ساخت انواع پلاک و تابلو رومیزی است. بطوری که می توان گفت در طراحی انواع پلاک و تابلو، مولتی استایل یک گزینه اصلی محسوب می شود.

هنگامی که بر روی یک ورق مولتی عملیات حکاکی انجام می شود، سطح حکاکی شده بسته به جنس مولنی استایل تغییر رنگ می دهد. معمولا در ورق های مولتی استایل طلایی و نقره ای ، پس ازانجام عملیات حکاکی، رنگ زمینه سیاه می شود. و این به خاطر مغزی سیاه رنگ ورق می باشد.

۲- خلاقیت در استفاده از مولتی استایل، طراحی داخلی را دگرگون می کند:

متریالی که عموما در طراحی دکوراسیون داخلی مورد استفاده قرار می گیرد می بایست خواص مکانیکی منحصر به فردی داشته باشد. همچنین یکی دیگر از مهم ترین فاکتور های مورد توجه، ظاهر خاص آن می باشد. توجه به خواص ظاهری یک متریال و نوع انطباق پذیری با اجزای دیگر در یک مجموعه نتیجه مطلوبی به همراه خواهد داشت.

ورق های مولتی استایل از انعطاف پذیری خوبی برخوردارند که این عامل توجه بسیاری از طراحان را به خود جلب می نماید. و اصلی ترین علت این اقبال نیز ظاهر متنوع آن ها می باشد. طرح ها و رنگ های گوناگونی از مولتی استایل ارائه شده است و این طیف رنگی روز به روز گستره تر می شود.

ورق مولتی استایل (طلایی ، نقره ای ، مشکی ، برنزی )
فروشگاه آفرت لیزر

۳- مولتی استایل طلایی به زیبایی باکس ها و جعبه ها کمک می‌کند:

به تازگی طراحان استفاده خلاقانه ای از مولتی استایل ها کرده اند؛ به این‌صورت که با تا کردن و حالت دادن ورق مولتی ، آن را به شکل جعبه‌های بسیار زیبای گل و هدایا در می آورند.

نمونه باکس گل مربعی مولتی استایل

نمونه باکس گل مربعی با ورق مولتی استایل طلایی این جعبه ها هم به صورت مکعبی قابل ساخت هستند که تنها با چند برش ساده و چسباندن کنار هم می توان آن ها را ساخت. و هم به صورت استوانه ای قابل ساخت هستند. و همان طور که ذکر شد به دلیل انعطاف پذیری بسیار خوب مولتی استایل ها ، به راحتی می توان آن ها را خم کرد و به حالت های مختلف شکل داد.

نمونه باگس گل استوانه ای

سوالات متداول در مورد ورق مولتی استایل:

فروشگاه آفرت لیزر عرضه‌کننده ورق مولتی استایل در پامنار و مرجع پلکسی گلاس در تهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.